Provoz mateřské školy: 06:00 - 16:00

Datum ukončení:
23.4.2021

Milí rodiče,

v odkazu si prosím, zhlédněte instruktářní video, ať jste na pondělí připraveni.

Testy už máme a naštěstí jsme dostali tu "lepší" variantu (dle mého snazší  na provedení).

Počítejte raději s variantou, že se vás může ve stejný čas sejít na testování více a čas testování se tedy protáhne.

Nezapomeňte, že v případě vaší neúčasti při testování dítěte se musí vámi pověřená (zletilá) osoba prokázat písemným

zplnomocněním k tomuto úkonu a  zároveň, stejně jako u všech plných mocí,  musí pověřená osoba se zplnomocněním

souhlasit, což potvrdí svým souhlasem a podpisem. Vše - plná moc i souhlas na jednom papíře.

Též upozorňuji, že i děti v době testování, vyjma samotného úkonu výtěru, musí mít roušku (ne látkovou) a jejich doprovod respirátor.

Zde odkaz na vzor plné moci, prosím, nekamenujte mě, nejsem právník  :o)

VZOR PLNÁ MOC.

Věřím, že vše společně a bez zbytečných emocí zvládneme.